Etusivu / Harjalistat / Tiivistysharjat

Tiivistysharjat

Tiivistysharja galvanoidulla teräsprofiililla ja nylonharjaksilla. Vakiopituus 1 metri.

SKU: N/A
Tuoteryhmä:

0,00

Clear

Tuotevariaatioita

Tuotteen kuvaTuote NroKokonaiskorkeus [D]Kiskon leveys (Z)Kiskon korkeus (Y)Materiaali (PA6)MääräLisää tarjouspyyntöön
Tätningsborstar Borstlister BorstlistB019015998193.83.80.15
Tätningsborstar Borstlister BorstlistC027020998274.54.90.2
Tätningsborstar Borstlister BorstlistC042020998424.54.90.2
Tätningsborstar Borstlister BorstlistC050020998504.54.90.2
Tätningsborstar Borstlister BorstlistE060030998606.77.80.3
Tätningsborstar Borstlister BorstlistE085050998856.77.80.5
Tätningsborstar Borstlister BorstlistG091060998918.99.40.6
Tätningsborstar Borstlister BorstlistG1620909981628.99.40.6

Tuotteen Kuvaus

Tiivistysharjoja on saatavissa kiskoleveyksissä 1,7–11,8 mm ja harjaksen pituus voi olla jopa 315 mm. Kisko on saatavissa myös ruostumattomasta teräksestä valmistettuna mallina. Nauhaharjalista voidaan tilata myös piirustusten mukaisesti tietyn pituisena, tietyllä harjaksen pituudella ja harjamateriaalilla.

Liittyvät tuotteet