Hjem / Børstelister / Tætningsbørster

Tætningsbørster

Tætningsbørste med galvaniseret stålprofil og nylonbørste. Standardlængde 1 meter.

SKU: N/A
Kategori

0,00

Clear

Produktvarianter

ProduktbilledeArt. nr.Totalhöjd (D)Skenbredd (Z)Skenhöjd (Y)Material (PA6)AntalTilføj til Forespørgsel
Tätningsborstar Borstlister BorstlistB019015998193.83.80.15
Tätningsborstar Borstlister BorstlistC027020998274.54.90.2
Tätningsborstar Borstlister BorstlistC042020998424.54.90.2
Tätningsborstar Borstlister BorstlistC050020998504.54.90.2
Tätningsborstar Borstlister BorstlistE060030998606.77.80.3
Tätningsborstar Borstlister BorstlistE085050998856.77.80.5
Tätningsborstar Borstlister BorstlistG091060998918.99.40.6
Tätningsborstar Borstlister BorstlistG1620909981628.99.40.6

Produktbeskrivelse

Tætningsbørsterne findes med en skinnebredde på 1,7-11,8 mm og børstehøjder op til 315 mm. Her er der mulighed for at få skinnen i rustfrit stål. Strippet børsteliste kan også fås efter tegning i ønskede længder, børstehøjder og børstematerialer.

Relaterede produkter